Game evening - Herné dobrodružstvo

Game evening - Herné dobrodružstvo

Kedy?

26.3.2020 od 18:00 do 21:00

Kde?

The Izba v budove SINAJ City Hub

Herné večery? Naozaj to môže byť dobrá a prospešná voľba

 

Jednou z možností sú aj herné večery v The Izbe. Niekoľko desiatok spoločenských hier, čaj, kapučíno alebo smoothie, niečo na občerstvenie a hlavne dobrá partia. 

 

Príďte vypnúť od učenia, ale zároveň sa prepnúť do reálnej reality. S reálnymi ľuďmi a reálnymi vzťahmi. Možno to bude vyžadovať viac pohybu rukami a nohami, ako by ste od stolových hier čakali, ale o to väčšia zábava to môže byť. V The IZBE sa vám  totiž okrem Aničky budú venovať aj Samia a Michele, dobrovoľníci zo zahraničia

 

Herné večery sú každý posledný štvrtok v mesiaci. Začíname o 18:00 hod., končíme o 21:00 hod., a vstup je voľný. Popri hraní sa môžete ponúknuť z našej aktuálnej nápojovej ponuky, ale vždy je pripravené aj niečo pod zub. 

 

Hry a moje myslenie? 


Čo myslíte, kde až majú hry pôvod?


Hra nebola vynález podobný autu, ktorý vznikol z nápadu. Takže to nebolo ako nápad, ktorý jeden deň nebol a nasledujúci už áno. Skôr je to tak, že tie nápady prichádzajú aj kvôli hrám. 


Niežeby Steve Jobs dostal ten skvelý nápad o iPhone, keď hral “Človeče”, alebo žeby Bill Gates popri hre “Aktivity” vyvinul Microsoft.
Avšak títo dvaja z detstva a mladosti mali dosť vycibrené mozgy, ktoré boli naučené rozmýšľať, aby tak v dospelosti mohli priniesť tieto inovácie do spoločnosti. 

 

Odkedy sme my ľudia tu, sú s nami aj hry. A verte či nie, aj pri nich sa náš mozog cvičí, aby nebol ako kus pokazenej teľaciny, ale ako dobre vypracovaný sval. A asi tušíte, že to nebolo pri hrách ako Minecraft či Pubg, kedy si vycibrili Bill Gates, Steve Jobs alebo ostatní úspešní ľudia svoje mozgy. 

 

Veď nikto z nás nechce mať mozog ako kus mľandravého mäsa po záruke. A spoločenské hry sú veľmi príjemný spôsob, ako tomu zabrániť. 

 

Ako to vyzerá na hernom dobrodružstve? 

V utorok 25.2. sme prvýkrát prevetrali našu zásobu spoločenských hier. Okrem Jungle Speed, ktorá otestuje tvoju pozornosť sme sa nechali uniesť aj klasikou ako Uno alebo Človeče, nehnevaj sa. Pri hre Krycie mená sme zas zistili, že aj ten, ktorý sa tvári, že nevie po anglicky niečo pochytí.


Ďalšie najbližšie akcie

Žiadne najbližšie akcie