ErasmusDays - hra svet Erasmus+

ErasmusDays - hra svet Erasmus+

Kedy?

15.-17.10.2020

Kde?

Slovensko

#ErasmusDays 2020, vytvorené k 30. výročiu vytvorenia programu Erasmus +, sa stali hlavnou európskou oslavou medzinárodnej mobility a medzikultúrnej výmeny.

Účastníci programu Erasmus+, príjemci, absolventi, organizácie a národné agentúry organizujú lokálne akcie pre obyvateľov, médiá a verejnosť, aby sa viac dozvedeli o programe Erasmus +, a širokej škále projektov, ktoré program podporuje.

 

V rámci tejto iniciatívy sme sa rozhodli pripraviť online hru, cez ktorú sa zábavným a netradičným spôsobom dozviete viac o programe Erasmus+. 

 

O hre:

 

Hra Svet Erasmus+ je ako online kvíz, v ktorom plnením úloh, spájaním logických súvislostí či hľadaním odpovedí online, hráč získa správne odpovede a dôjde až do cieľa tejto hry. Hra prebieha v online prostredí, avšak je potrebné použiť aj papier a pero/ceruzku na poznámky.   Hrajú jednotlivci, nie tímy. 

Takouto netradičnou formou hráč spozná niektoré zákutia programu Erasmus+ a zisti, ako to vyzerá v určitých odvetviach tohto programu. 

 

Pán Geret, je starší muž, elegantný gentleman, avšak pri nehode stratil pamäť. Vo vrecku má iba papier s odkazom a pri sebe kufor, ktorý je zamknutý na číselnú zámku. Nevie, čo sa stalo, kde sa nachádza, ani to, ako sa na to miesto dostal. Potrebuje zistiť, odkiaľ pochádza, aby vyhľadal svoju rodinu, ktorá sa o neho môže postarať. Pomôžeš mu dôjsť až do cieľa a prejsť svetom Erasmus+? 

 

Cez plnenia úloh, videá, nachádzanie konkrétnych informácií a riešenia šifier sa dozviete viac o svete Erasmus+ a pomôžete pánu Geretovi nájsť svoj domov. 

 

ZAČAŤ HRU - na tomto mieste bude umiestnený link na hru. Po kliknutí naň sa prihlásite cez formulár, po ktorého vyplnení vám príde QR kód, ktorý načítate do aplikácie a môžete začať hrať. 

 

Kedy môžem hrať?

 

Hru bude možné si zahrať od 15.10.2020 o 8:00 a do 17.10.2020, 22:00. V tomto čase môžete začať kedykoľvek hru hrať. 

 

Hru začínate vyplnením svojich údajov.

Každý človek bude do žrebovania zapojený iba za jednu hru. tzn. aj keby ste hrali hru niekoľkokrát po sebe, do žrebovania o výhru budete zapojený iba raz. 

Jeden človek môže hrať iba za jednu triedu.

 

19.10.2020 - VYŽREBUJEME zo zapojených človeka, ktorý vyhral pre celú triedu pizzu. 

 

Čo potrebujete na hru? 

 

Wi-fi, smartfón, stiahnutú aplikáciu Action bound, ceruzu a papier. 

 

Stiahnite si aplikáciu Kto môže hrať?

Do hry sa môže zapojiť ktokoľvek, avšak do žrebovania o výhru zapojíme ibe študentov stredných škôl v rámci celého Slovenska. 

 

VÝHRA: 

Pizza bude pre výhercovu triedu zabezpečená aj s dovozom. Vyžrebovaný vyhrá pizzu pre triedu, podľa počtu študentov v triede, v maximálnom počte 20.

Po vyžrebovaní sa osobne skontaktujeme s výhercom a dohodneme si ďalší postup. Využiť výhru je možné do 11.12.2020, v prípade že zatvorenie stredných škôl pretrvá dlhšie, dátum, dokedy je možné využiť výhru, posunieme. 

 

 

Zapoj sa - zabavíš sa, dzvieš sa niečo viac o Erasmus+ a môžeš vyhrať pizzu pre svoju triedu!

 

V prípade akýchkoľvek otázok nám napíš na dobrovolnictvo@ozviac.sk
Ďalšie najbližšie akcie

Žiadne najbližšie akcie