1:FIRMA 8

1:FIRMA 8

Kedy?

20.11.2018 16:00-20:00

Kde?

NOWORK, Námestovo

Podnikanie nie je o konkurencii, ale o spolupráci a vzájomnom obohatení sa. A práve preto organizujeme jedenkrát do mesiaca Stretnutia podnikateľov na Orave s názvom 1:FIRMA, kde majú možnosť podnikatelia, ale aj tí, ktorí iba začínajú podnikať, prípadne iba o podnikaní snívajú, prísť a načerpať novú inšpiráciu do ich podnikateľskej oblasti.


Tentokrát sme sa stretli s podnikateľmi v utorok 20. novembra 2018 v coworkingovom centre NOWORK v Námestove.


Stretnutie bolo rozdelené na dve časti. Prvá časť stretnutia bola pokračovaním témy z minulého mesiaca: Príjmová a nákladová štruktúra podniku. Hosťami boli manželia podnikatelia, Ing. Ján Skubeň a Ing. Janka Skubeňová, ktorí už viac ako 14 rokov podnikajú v Accrual s. r. o.v oblasti účtovníctva, miezd, daní, bezpečnosti práce, požiarnej ochrany, školiacej činnosti a hasiacej techniky. Svoje bohaté skúsenosti z týchto oblastí odovzdali prítomným podnikateľom.

Vznikla vzájomná diskusia na rôzne ekonomické témy, ako náklady a výnosy, cash-flow a zdroje financovania podniku. Druhá časť stretnutia sa niesla v téme: Digitálny podnik s hosťom Ing. Ladislavom Ovsákom zo spoločnosti NEOSHIP s.r.o., v ktorej pracuje už viac ako 10 rokov. Venuje sa komplexným online riešeniam v rámci projektu Live Digital, online marketingu, obchodu a komunikácie. Objasnil a na konkrétnych príkladoch vysvetlil fungovanie Cloudu, zameral sa tiež aj na IT inovácie, e-Commerce a technologickú budúcnosť firiem.  Stretnutie bolo plné hodnotných typov a rád. Prítomní podnikatelia sa navzájom jeden od druhého inšpirovali a dozvedeli sa nové vylepšenia a technológie, ktorými môžu zefektívniť svoju podnikateľskú činnosť.

  1. decembra 2018 nás čaká posledné Stretnutie podnikateľov na Orave v rámci tohtoročnej série stretnutí 1:FIRMA.
    Srdečne Vás pozývame prísť sa navzájom obohatiť svojimi podnikateľskými skúsenosťami
    zo svojho podnikania a posunúť svoje podnikanie o level vyššie.


Ďalšie najbližšie akcie

Žiadne najbližšie akcie