Týždeň dobrovoľníctva 2019

Týždeň dobrovoľníctva 2019

Kedy?

16.9. - 22.9.2019

Kde?

Žilinský kraj

Dobrovoľníctvo je čím ďalej, tým viac populárnejšie. Pomoc druhým sa stáva lukratívnou príležitosťou realizovať sa, a to nielen pre mladých, ale pre všetky vekové kategórie. Postupne sa začínajú vytvárať rôzne príležitosti pre dobrovoľníkov, prostredníctvom ktorých sa dobrovoľníci učia ako pomôcť druhým, stávajú sa empatickejšími, spoznávajú mnoho zaujímavých ľudí a nadväzujú nové priateľstvá. Do organizácií prinášajú radosť, lásku a ochotu pomôcť v rôznych oblastiach dobrovoľníckych aktivít.

Už v septembri pribudnú pre dobrovoľníkov na celom Slovensku viaceré atraktívne ponuky. V termínoch 16. – 22. septembra 2019 sa aj v našom Žilinskom kraji bude konať Týždeň dobrovoľníctva 2019.

INFORMÁCIA PRE ORGANIZÁCIE:
Do týždňa dobrovoľníctva sa môže zapojiť aj Vaša organizácia, vytvorením zaujímavej aktivity pre dobrovoľníkov. Ako napríklad: maľovanie plota, zber odpadkov, hranie kariet s Vašimi klientmi a pod. Registrácia organizácií je najneskôr do 2.9.2019. Zapojte sa prosím, čo najskôr!

PONUKA PRE OCHOTNÝCH DOBROVOĽNÍKOV:
Cítiš v sebe túžbu stať sa dobrovoľníkom? Tak neváhaj! Aj ty môžeš nezištne pomôcť tým, ktorí to potrebujú. Ako dobrovoľník sa môžeš prihlásiť na aktivity od začiatku septembra 2019 na náš e-mail: dobrovolnictvo@ozviac.sk

Všetky potrebné informácie nájdete na našej webovej stránke: http://www.dobrovolnictvoza.sk/


Žilinské dobrovoľnícke centrum http://www.dobrovolnictvoza.sk


 

 

Ďalšie najbližšie akcie

Žiadne najbližšie akcie