Majstri vo vyrušovaní 1

Majstri vo vyrušovaní 1

Kedy?

11.11.2020 od 17:00 do 20:00

Kde?

online u Vás doma cez ZOOM

„Ak berieme druhého človeka takého aký je, robíme ho horším. Ako ho však vidíme takého, akým by mohol byť, umožňujeme mu rozvinúť naplno jeho potenciál. Robíme ho lepším...“ 

 

Táto a ešte veľa iných hodnotných myšlienok odznelo počas online workshopu pre učiteľov, ktorý sa konal 11.11. 2020 na tému „Majstri vo vyrušovaní.“ 

 

Lektorka a klinická psychologička Slávka Tkáčová účastníkom priblížila, ako môžu ustáť momenty výziev pri učení a ako si pri tom udržať vnútornú stabilitu. Hovorili sme aj o tom, ako uvažovať o sebe v role učiteľa/učiteľky. Ako pracovať so sebou, so svojimi možnosťami a limitmi. Cez tieto témy sme sa zamerali na žiakov, ktorí sú pre učiteľov výzvou a na možnosti riešenia týchto výziev. 

 

„Niekedy zabúdame na dieťa. Čakáme od neho, aby sa ono zmenilo, ale sami nemeníme seba. Tento pohľad na žiaka, aký bol ukázaný na workshope otvára myseľ ...“ Zhodnotila účastníčka workhshopu.

 

Ďalší workshop sa bude konať 26.11.2020 na tému Efektívne porady.

Tento workshop pre ZŠ a SŠ sme realizovali vďaka projektu Cesty k dobrému vzdelaniu, Európsky fond regionálneho rozvoja v rámci programu Interreg Poľsko-Slovensko 2014-2020.

 

Viac o projekte Cesty k dobrému vzdelaniu.Podujatie sa koná v rámci Programu cezhraničnej spolupráce Interreg V-A Poľsko-Slovensko 2014-2020. 
Ďalšie najbližšie akcie

Žiadne najbližšie akcie