Godzone Tour

Godzone Tour

Kedy?

12.11.2018

Kde?

Poprad

Počas Týždňa Cirkvi pre mládež (11.-18.11.2018) zorganizoval projekt Godzone výnimočný, už 10. ročník evanjelizačného turné s názvom CHCEME VIAC? Do Popradu, Košíc, Žiliny, Banskej Bystrice a Bratislavy prišlo spolu 22 511 ľudí, čo je doteraz zatiaľ najviac v histórii Godzone Tour.


Aj Orava bola súčasťou. Do Popradu smerovalo v pondelok 12. novembra 2018 okolo 350 mladých ľudí v siedmych autobusoch. Počas večerného programu si vypočuli silné svedectvá ľudí, piesne kresťanských kapiel ako ESPÉ, Lamačské chvály a HeartBeat. Nechýbali ani strhujúce divadelné scény či tanečné vystúpenia. Aj tentokrát sa naplnili očakávania. „Sme nesmierne radi, že sme takému množstvu ľudí mohli priniesť evanjelium moderným a atraktívnym spôsobom, ktorý zaujal mladých aj starších,“ povedal Lukáš Valach z organizačného tímu.


Prostredníctvom témy CHCEME VIAC? sa organizátori podujatia zamerali na ľudí, ktorí nepoznajú Boha. Pozvali ich, aby hľadali niečo viac, a zároveň im ukázali, že môžu žiť život plný nádeje a zázrakov na ceste s Ježišom. Tiež motivovali ľudí, ktorí už Boha poznajú a zažili Jeho lásku a uzdravenie, aby naďalej kráčali v odhodlaní zmeniť svet a urobili konkrétne skutky, ktorými toto odhodlanie potvrdia.


Buďme aj mi tými, ktorí sa neboja ďalej kráčať a plní odhodlania meniť svet. Buďme generáciou, ktorej ide o Božie kráľovstvo.


 

Ďalšie najbližšie akcie