Brain&Breakfast

Brain&Breakfast

The Izba

Kedy?

23.01.2020 od 08:30 do 10:00

Kde?

SINAJ City Hub Trstená

Raňajkuj s inšpiráciou. Čím sýtiš svoje myšlienky? Brain&Breakfast sú protiváhou skratkovitosti správ, ktoré sa k nám dostávajú cez sociálne siete alebo televíziu. Ukazujú, že svet je v skutočnosti omnoho farebnejší, zaujímavejší a optimistickejší, než by sa mohlo zdať. 

 

Čo funguje v Marketingovej komunikácii je téma najbližších raňajok, ktorú nám predstaví Michal Pastier. Michal Pastier je spolumajiteľ a kreatívny riaditeľ reklamnej agentúry Zaraguza a branding studia GoBigname. Zaraguza sa stala najkreatívnejšou agentúrou v SR a ČR podľa YouTube a ich reklamné produkty sú pravidelne oceňované na prestížnych súťažiach. 

 

Príďte sa inšpirovať k nám do Sinaja od “majstra v svojom remesle”. 

 

Prihlásiť sa na raňajky

 

Ako to na raňajkách vyzerá? 

V The Izbe nájdete  pripravené raňajky, počas ktorých je vysielanie z pražského Impact Hubu alebo bratislavského .klubu pod lampou. Prednášky hostí sa nakrúcajú a prenášajú do desiatok komunitných centier, knižníc či škôl na Slovensku aj v Česku. 

Raňajky sa konajú pre tých, ktorí chcú mať širší rozhľad v témach ako vzdelávanie a rozvoj, veda a technológie, podnikanie a biznis, spoločnosť, vďačnosť a láskavosť. 

 

Prečo?

Raňajky vznikli, aby inšpirovali. Ich cieľom je ukazovať zaujímavosť ľudí aj sveta okolo nás a prepichnúť bubliny, v ktorých každý z nás žije. Chceme, aby raňajky predstavovali inšpiratívne osobnosti so silnými hodnotami aj príbehom a umožnili nahliadnuť do odborov, s ktorými sa často nestretávame.

Viac o Brain&Breakfast 

Ďalšie najbližšie akcie

Žiadne najbližšie akcie