1:FIRMA 5

1:FIRMA 5

Kedy?

24.5.2018

Kde?

Sinaj City Hub, Trstená

V mesiaci máj bolo ďalšie zo sérií stretnutí podnikateľov na Orave. Opäť sa našli podnikatelia, ktorí sa prišli inšpirovať hosťom a ďalšími oravskými podnikateľmi. Hosťom stretnutia dňa 24. mája 2018 bol Tomáš Záškvara, konateľ spoločnosti NEOSHIP s.r.o.,ktorý svoje skúsenosti z oblasti predaja, manažmentu a marketingu pretvára do aktivít, prostredníctvom ktorých profitujú jeho zákazníci, ale aj celá naša spoločnosť.
Téma stretnutia bola Kľúčové aktivity a zdroje podniku. „Rozhodnúť sa, čo nerobiť, je rovnako dôležité, ako sa rozhodnúť, čo robiť budete.“ bola jedna z myšlienok, ktorá zaznela z úst hosťa.


Podnikatelia sa prostredníctvom stretnutia navzájom inšpirovali, zdieľali svoje skúsenosti z oblasti podnikania. Je vidieť, že podnikateľom záleží na podnikaní a postupne na Orave vytvárajú silnú podnikateľskú sieť. Ako hovorí Ján Košturiak z IPA Slovakia: „Stretnutie so správnym človekom môže ušetriť veľa námahy a peňazí v biznise. Podnikanie sa dnes dá dlhodobo robiť iba v sieťach, v ktorých sú dôvera a znalosti.“ Budúcnosť podnikania je v našich rukách a je iba na nás, čo pre podnikanie urobíme my.


Ďalšie najbližšie akcie