VIAC pre rodinu

VIAC pre rodinu

Kedy?

22.10.2018

Kde?

Trstená

Určite poznáte vo svojom okolí rodinu či jednotlivcov, ktorí sa z rôznych príčin ocitli v sociálnej alebo materiálnej núdzi. Mohlo to byť spôsobené zdravotným postihnutím člena rodiny, život ohrozujúcou chorobou, závislosťou. Možno aj vy sa denne stretávate so susedom, ktorému chýbajú prostriedky na základné potreby – jedlo, oblečenie, teplo...

Pritom vidíte, že aj keď o tom nehovoria nahlas, ich život je spojený s trápením a námahou. Napriek tomu statočne znášajú svoje ťažkosti, snažia sa veriť, že bude lepšie.


Chcete im pomôcť, uľahčiť ich životnú situáciu? Pomôžte im spolu s nami!


V.I.A.C. – Inštitút pre podporu a rozvoj mládeže a firma GARBIAR Stavebniny s.r.o., spoločne vytvorili grantový program, do ktorého sa môžete zapojiť aj vy! Firma GARBIAR Stavebniny s.r.o. už tretí rok poskytla finančné prostriedky na podporu rodín z okresu Tvrdošín a Námestovo. Vďaka prosociálnemu prístupu firmy GARBIAR Stavebniny s.r.o., sme v roku 2016 a 2017 podporili 45 rodín celkovou sumou 10 630€.


O grant môže požiadať jednotlivec, alebo kolektív pre konkrétnu rodinu, ale aj samotná rodina pre seba.


Žiadať môžete vyplnením online žiadosti, ktorú nájdete
TU


Uzávierka podávania žiadostí je 30. 11. 2018 do 24.00 hod.


Všetky prijaté žiadosti posúdime a rozhodneme o ich podpore v max. výške 300 eur. Vybraní uchádzači budú informovaní e-mailom alebo telefonicky.


Podrobnejšie informácie nájdete TU  

 

Ďalšie najbližšie akcie