Orava a jej dedičstvo

Orava a jej dedičstvo

Kedy?

do 26.10.2018

Kde?

Orava

Kreatívna súťaž pre mladých vo veku 15-20 rokov, ktorí vidia potenciál Oravy a jej kultúrneho a prírodného dedičstva, ktorý nie je využitý.

Zároveň aj pre ľudí, ktorých zaujíma marketing a tvorba sloganov či grafických návrhov.

 

Súťaž „Orava a jej dedičstvo“ je pre mladých ľudí, z poľskej aj slovenskej Oravy, ktorí majú zaujímavé nápady ako inovatívne a atraktívne poukázať na bohatstvo Oravy, aby nezostalo nepovšimnuté. Prihlásiť sa môžu trojčlenné tímy aj jednotlivci.

 

O ČO IDE?


Cezhraničná súťaž, v ktorej môžeš vytvoriť (spolu s tímom) návrhy, ktoré sú atraktívne pre vás a zároveň komunikujú, čo všetko znamená „Orava“. Priestor, kedy sa v kreativite, slovných hračkách a v čomkoľvek inom budeš môcť úplne odviazať, aby si ukázal, že Orava nemusí ostať nepovšimnutá, práve naopak!

 

Okrem súťaženia sa môžeš aj veľa naučiť od ľudí z praxe - mentori, ktorí budú na súťaží prítomní, sa s tebou podelia o skúsenosti a vedomosti z tvorby reklamného materiálu či kampane a o množstvo praktických tipov z fungovania marketingu.


Víťazný návrh bude zrealizovaný a možno práve kvôli tvojmu nápadu ľudia aspoň začnú rozmýšľať o Orave ako o mieste, ktoré má čo ponúknuť. 

Ako to bude vyzerať?


Súťaže sa zúčastnia osobitne slovenské a osobitne poľské tímy.


Prihlásení jednotlivci vytvoria navzájom tímy, v ktorých budú súťažiť


Všetky zapojené tímy z jednej krajiny sa v daný deň stretnú a  pod vedením odborníkov v marketingovej oblasti budú tvoriť návrhy propagačného materiálu - návrhy na tričká, mikiny, slogany, ...


Na konci súťažného dňa, budú najlepšie dva za slovenskú a najlepšie dva za poľskú stranu, komisiou vybrané návrhy, posunuté do verejného hlasovania.

Návrh tímu, ktorý vo verejnom hlasovaní získa najviac hlasov, bude zrealizovaný a finančne zastrešený cez Program cezhraničnej spolupráce Interreg V-A Poľsko-Slovensko 2014-2020.


 

Ak máš ešte ďalšie otázky, napíš nám alebo zavolaj na adrenalin@ozviac.sk alebo ‭0948 404 878‬.


Prihlásiť sa môžete do 22.10. 2018  


https://goo.gl/forms/uGGM2TirJwE0WQep2

 

Presne toľko času máš na to, aby si sa spojil s ľuďmi, s ktorými by si si vedel predstaviť zapojiť sa do tejto súťaže, pretože neskôr môže byť už neskoro.

Počet možných prihlásených tímov do súťaže je obmedzený.


 

Ďalšie najbližšie akcie