Nezmar to

Nezmar to

Kedy?

10.10.2018 16:00

Kde?

SINAJ City Hub Trstená

V tejto sezóne sme sa rozhodli, že odpadu už bolo dosť a preto sme pre vás pripravili Recy workshopy, pri ktorých budeme pretvárať staré na nové. Každý mesiac sa môžete tešiť na inú tému. Začali sme s témou „papier“. Vyhrnuli sme si rukávy a pustili sa do toho.


Stretli sme sa v priestoroch Komunitného  centra Sinaj 10. októbra 2018 v popoludňajších hodinách. Všetky tvorivé duše, ktoré prišli, si mohli vyskúšať pod vedením lektorky Janky rôzne techniky, ktorými sa dá recyklovať starý papier na rôzne dekoratívne výrobky. Boli sme veľmi aktívni a s radosťou sme sa zapájali do výroby. Fantázii sa naozaj medze nekládli a tak sme boli svedkami všakovakých výtvorov – košíkov, peňaženiek, ozdobných krabičiek. Niektorých to pohltilo natoľko, že si prácu zobrali dokončiť aj domov. V zápale práce vznikol kreatívny priestor, ktoré nebolo jednoduché po skončení workshopu dať do pôvodného stavu JStálo to však za to!


Každý z nás odchádzal domov spokojný s hlavou plnou nápadov, čo všetko sa dá vyrobiť zo starého papiera. Naše originálne výrobky sme si zobrali so sebou domov.


Na ďalšom workshope dňa 14. novembra 2018 od 16:00 hod., v priestoroch Komunitného centra Sinaj vás znovu čaká Recy workshop „Nezmar to!“, tentokrát na tému „textil“.


Tešíme sa na vás.

Ďalšie najbližšie akcie