Nákup potravín pre ľudí v karanténe

Nákup potravín pre ľudí v karanténe

Kedy?

27.3.2020

Kde?

Okres Tvrdošín a Námestovo

Vzhľadom k vzniknutej situácii spojenej s koronavírusom sa naše občianske združenie V.I.A.C. a Oravské centrum mládeže rozhodlo ponúknuť pomoc pri nákupe a rozvoze základných potravín, liekov a drogérie. 


Pre koho? 

 


Chceme takto pomôcť ľuďom, ktorí to naozaj potrebujú. Seniorom, rodinám, ktoré sú v povinnej karanténe, mamičkám s deťmi a ľuďom, ktorí nemajú nikoho, kto by im nakúpil. ň

 

Ako si zabezpečiť nákup? 


Zavolajte nám na 0948 726 576 , alebo vyplňte formulár https://viac.typeform.com/to/YV9ID9, od pondelka do piatku, v čase od 8:00 do 16:00. Nasledujúci deň Vám váš nákup dopravíme k vám domov. Prosíme nech sa nahlásia tí, čo to naozaj potrebujú.

 

Možno je to práve vaša situácia, alebo situácia niektorých vašich susedov. Ak viete o ľuďoch, ktorým by táto služba mohla pomôcť, pomôžte nám túto informáciu k nim dostať. Vytlačte plagát a vyveste ho na nástenku v bytovke alebo im o tejto možnosti povedzte. 

 

Pomáhajme si spoločne. Tento čas, hoci je náročný, ukazuje dobro, ktoré je prirodzene v ľuďoch. Môžeme sa buď trápiť na neurčito, kým to neskončí, alebo žiť plnosť každého dňa. Možno darovaným úsmevom, ušitím rúška pre druhého alebo pomocou s nákupom. 

Ďalšie najbližšie akcie