Ako urobiť vzdelávanie efektívne?

Ako urobiť vzdelávanie efektívne?

Kedy?

12.11.2019 15:00-18:00

Kde?

SINAJ City Hub Trstená

Téma: „Ako urobiť vzdelávanie efektívne pre všetkých zúčastnených?"
              Inšpirácia z neformálneho vzdelávania v práci s mládežou


Tentokrát máme v rámci programu NeSt EDU niečo špeciálne pre pedagógov II. stupňa základných škôl a stredné školy.  
Viaceré zdroje tvrdia, že rozdelenie ľudí podľa štýlov učenia sa na vizuálnych auditívnych a kinestetických je vedecky nepodložený mýtus. Môže nejaký iný koncept štýlov učenia sa fungovať v praxi? A môže byť takéto škatuľkovanie na niečo dobré? O svojich dlhoročných skúsenostiach z neformálneho vzdelávania a ako ho efektívne nastavovať práve z hľadiska štýlov učenia sa príde podeliť skúsený lektor Tomáš Pešek.


Lektor: Tomáš Pešek, ACC

skúsený kouč a lektor s mnohoročnou praxou v oblasti práce s mládežou na národnej i medzinárodnej úrovni. Takmer dve dekády sa venuje mladým ľuďom a tým, ktorí s nim pracujú. Verí v potenciál mladých ľudí a hľadá rôzne spôsoby a formy, ako sa dá tento potenciál rozvíjať. Od zážitkových programov, kde pracuje priamo s mladými ľuďmi v organizáciách, cez kurzy pre pracovníkov s mládežou, až po individuálny či tímový koučing. Pôsobí ako lektor vo viacerých programoch (napr. Sokratov inštitút, Komenského inštitút či Butterfly effect). Venuje sa tiež inováciám v práci s mládežou, rozvoju neformálneho vzdelávania a jeho kvality a aktuálnym trendom medzi mladou generáciou. Najintenzívnejšie spolupracuje s organizáciami YouthWatch, PLUSKO, Prázdninová škola Lipnice, ICF Slovenská pobočka, Živica a Microsoft.


Termín: 12.11. 2019 od 15:00 - 18:00 hod.

Miesto: SINAJ City Hub, Železničiarov 253/1, Trstená

Cena: 5 Eur (Poplatok bude použitý, ako príspevok na pokrytie nákladov za lektora a realizáciu workshopu. Poplatok sa hradí priamo na mieste.)


Prihlásiť sa môžete TU. 


Workshop je určený pre učiteľov základných a stredných škôl, výchovných poradcov a ďalších pedagogických pracovníkov.

(Prihlásiť sa môžete do 10.11.2019, alebo do naplnenia kapacity.)

Prihlásenie je záväzné, ale v prípade, že sa nemôžete z vážnych dôvodov zúčastniť, oznámte nám to prosím čím skôr, aby sme Vaše miesto mohli posunúť ďalším záujemcom.

Ďakujeme za pochopenie.

Tešíme sa na Vás. 

Ďalšie najbližšie akcie