1:FIRMA 6

1:FIRMA 6

Kedy?

14.6.2018

Kde?

Sinaj City Hub, Trstená

14. júna 2018 prijala pozvanie na stretnutie podnikateľov na Orave s názvom 1:FIRMA predsedníčka Žilinského samosprávneho kraja, Ing. Erika Jurinová. Téma stretnutia bola Podnikanie a politika.

Stretnutia sa zúčastnilo takmer 20 podnikateľov, ktorým záleží na podnikaní. Prišli sa obohatiť o nové myšlienky. Predsedníčka Žilinského samosprávneho kraja predstavila svoj osobný príbeh, ako sa ona dostala do politiky a prepojila tému politiky s podnikaním.
Podnikanie má byť službou. Ako hovorí aj prezident Slovenskej republiky, Andrej Kiska: „Každý biznis, každý podnikateľský nápad je služba niekomu. Pamätaj, že čím si úspešnejším podnikateľom, tým viacej by si mal slúžiť a dávať. Prvoradá je služba a spokojnosť zákazníkov, až potom prichádza protihodnota vo forme zisku.“

Tešíme sa, že podnikatelia na Orave hľadajú nové nápady, inšpirácie a myšlienky v oblasti podnikania a zúčastňujú sa stretnutí, aby nazbierali nové skúsenosti do oblasti podnikania. Stretnutia sa okrem podnikateľov zúčastňujú aj mladí ľudia, ktorí ešte iba snívajú o podnikaní a v budúcnosti si chcú rozbehnúť svoje vlastné podnikanie a už teraz zbierajú skúsenosti a vzájomne sa prepájajú s dlhoročnými podnikateľmi.

Ďalšie najbližšie akcie