1:FIRMA 2.1

1:FIRMA 2.1

Kedy?

26.9.2019 o 16:00

Kde?

SINAJ City Hub Trstená

V práci strávime viac ako jednu tretinu nášho života. V mnohých prípadoch obklopení ľuďmi, ktoré majú iné návyky, niekedy odlišné hodnoty, ale všetkým ide o rovnakú vec - pracovať na niečom, čo nám dáva zmysel a pracovať v príjemnom prostredí, v ktorom rastieme, vzdelávame sa, a úspešne prekonávame krízy. Otvárame nové  stretnutia z cyklu 1:FIRMA. Tentokrát zamerané na rozvíjanie firemnej kultúryKto, ak nie vy a vaši kolegovia sú tvorcami prostredia, v ktorom má práca zmysel a všetkým sa dobre pracuje?  


Príďte sa inšpirovať. Nájdete praktické odpovede, ak hľadáte cestu von, pretože sa niečo zaseklo vo vašej firme a neviete ako ďalej, ako sa dostať na správnu cestu. Stretnutia sú určené nielen pre podnikateľov, ale aj zamestnaných, nezamestnaných, študentov, či mladých ľudí, ktorí len o podnikaní snívajú. Do Vianoc nás čaká každý mesiac jedna téma (prednáška a workshop) a v decembri okrem stretnutia aj exkurzia v konkrétnej firme.

 

Témy a termíny jednotlivých podnikateľských stretnutí:

  1. UDRŽATEĽNÁ FIREMNÁ KULTÚRA / 26. september 2019 / 16:00 - 20:00 hod


Aké je to pracovať vo firme, kde si vás naozaj vážia? Ako sa buduje takáto kultúra a ako k nej môžem prispieť ja? Ako budovať firmu, ktorá ma prežije? 
PRIHLASOVANIE TU

  1. FIRMA A ŽIVOTNÉ PROSTREDIE / 24. október 2019 / 16:00 - 20:00 hod

Ako si nájsť čas na “zelené” aktivity vo firme a prečo je to dôležité? Predstavíme vám ako sa zapojiť do spoločného a nenáročného kompostovania vo firme a čo k tomu na začiatku potrebujete.  
     

  1. SOCIÁLNE SIETE A ICH MIESTO VO FIRME / 19. november 2019 / 16:00 - 20:00 hod

Sila sociálnych sieti a ich využitie v podnikaní. Prevedieme vás praktickým príkladmi jednoduchých krokov ako dať o sebe vedieť a zviditeľniť svoje podnikanie alebo projekt. 

 

  1. BUDUCNOSŤ FIRMY/ORGANIZÁCIE / 12. december 2019 / 16:00 - 20:00 hod 

Ako mať prehľad o neustálych inováciách v biznise? Ktoré pracovné miesta  strácajú na atraktivite, a ktoré nové vznikajú? Kde a ako sa vzdelávať a vytvárať atraktívne pracovné prostredie?  

 

 

Súčasťou každého stretnutia bude jednohodinový moderovaný workshop, na ktorom bude priestor riešiť konkrétne zadanie od nás alebo vaše konkrétne otázky spojené s témou a odniesť si ešte praktickejšie poznatky.

 

Hostí jednotlivých stretnutí čoskoro zverejníme. Rezervujte si svoje miesto pre firmu už teraz.  

 

Tešíme sa na vás! 

Ďalšie najbližšie akcie