The Izba - priestor pre mladých

The Izba - priestor pre mladých

Inšpirácia

PÍSALO SA O NÁS, ŽE..

ponúkame JEDLO, ale nie sme REŠTAURÁCIA,

ponúkame KNIHY, ale nie sme KNIŽNICA,

ponúkame KÁVU a dezerty, ale nie sme KAVIAREŇ,

ponúkame HRY, ale nie sme HERŇA.


No poviem ti, že THE IZBA je pre mňa

miesto, kde môžem byť sama sebou – sama alebo s niekým, kde sa nekladú medze kreativite, hrá sa s plným nasadením a vždy tam čaká úsmev a nejaká dobrota.

 

BUDEM KONKRÉTNEJŠIA

Chceš si vypočuť melodickú francúzštinu, typickú taliančinu alebo zlepšiť angličtinu? Radi ti pomôžu naši zahraniční dobrovoľníci Samia (FRA) a Michele (ITA). Ak si netrúfaš, ale možno by si si rád/rada pokecal/a v slovenčine, čaká ťa Anička.


Keď sa rozhliadneš po poličkách, môžeš vidieť rôzne knihy, ktoré chcú byť čítané (áno, pýtala som sa ich!). Či máš radšej spoločenské hry? Tak viac ako u nás ich nájdeš už asi len v obchode (aj to nie hocijakom). Že nemáš partiu spoluhráčov? Aj tento problém vieme vyriešiť a zahráme si s tebou!

 

Ak máš umelecké sklony, alebo ich len potrebuješ odhaliť, stačí povedať. K hudobným nástrojom ti v prvom rade treba ruky a odhodlanie. Farieb a tvorenia sa tiež nebojíme..

 

A ešte jedno tajomstvo...virtuálny svet a realita veľmi nejdú dokopy, však? No ak to spojíme do virtuálnej reality, už to znie lepšie. (neviem, čo viac tu napísať, lebo neviem..neskúšala som)A AKO TEDA VYZERÁ NÁŠ BEŽNÝ DEŇ?

Ráno vstanem, umyjem si zuby, spravím kávu… aha, prepáč, toto ťa asi nezaujíma.

Tak teda k veci: vojdeš do The IZBY, sadneš si.. Prvá otázka asi bude, či si niečo dáš. Netvár sa ale prekvapene, ak sa ťa najskôr opýtam, aký si mal/a deň.

 

A čo si teda môžeš dať?

Ponúkame voňavú kávičku, vysmiate kapučíno, teplý čaj, ale aj smoothie (akože, chápeš??). Ak ťa trápi hlad, prvá pomoc sú PALACINKY! Alebo domáca nátierka, koláč, či muffin. To už je niečo, nie?

VŠETKO SUPER, ALE KEDY?

Každý utorok a štvrtok v čase 7:20-9:00 ponúkame raňajky + kávu/čaj so sebou/alebo u nás.

Každú stredu a piatok od 15:00 do 19:00 si môžeš prísť vyskúšať všetko ostatné.

Viac info nájdeš na fb:  alebo instagrame:

 

Na záver ti chcem ešte povedať, že The IZBA bude taká, akú ju aj ty pomôžeš dotvoriť. Od teba závisí, či si dáš kávu alebo nie, či si zahráš hru, prečítaš knihu, alebo si s kamošmi prídete len sadnúť a pokecať. 

 

PS: Chýba ti tu niečo? Príď mi to povedať.